I N - C H A R T.png
Návrh bez názvu.png

Máš nahrávku? A chceš jí dostat do rádia? Chceš získat možnost zahrát si na hudebním festivale ve Dvoře Králové, natočit si song u nás ve studiu Star a k tomu mít záznam z živáku z našeho profi studia? 

 

Každý týden 7 songů a každý týden 4 novinky, které soutěží o přízeň diváků, a hlavně nahrávku v našem profesionálním nahrávacím studiu. Těm nejlepším natočíme video z live koncertu u nás ve studiu a dostanou prostor předvést, co se v nich skrývá na stagi COOL Festu – hudebním festivalu ve Dvoře Králové.

I N - C H A R T.png

JAK SOUTĚŽIT:

 

Je to jednoduché. Neváhej a pošli nám svojí nahrávku spolu s pár větami o tvém hudebním projektu na náš e-mail: media@radioin.cz.

 

Pak už je potřeba pouze vyčkat, zda se ti z naší režie rádia IN ozvou a tím pádem se tvůj song zařadí do naší hitparády rádia, pořadu IN-CHART SEVEN. 

 

Pokud se zrovna tvůj song dostane do soutěže, začíná souboj kapel o přízeň diváků a tím pádem i souboj o naše ceny.

Udržíš se 4 týdny na jednom ze tří prvních míst? Pokud ano, čekej telefonát, protože vyhráváš nahrávku v profesionálním studiu Star. 

Kapela, která během jejích 4 soutěžních týdnů nasbírá nejvíce hlasů do 20. května, vyhrává záznam z živého koncertu u nás ve studiu a místo na hlavní stagi Cool Festu – hudebním festivalu ve Dvoře Králové.

 

Tvoji fanoušci a posluchači našeho rádia mají možnost hlasovat zde na našich webových stránkách, a to pouze jednou týdně.

 

Soutěž začíná první týden v březnu a do té doby už se těšíme na Vaše písně na našem e-mailu.

 

 

Kdo se udrží na prvních třech místech 4 týdny a získá nejvíce hlasů od jejich fanoušků a našich posluchačů? To se dozvíš v IN-CHART SEVEN každý čtvrtek od 17ti do 18ti hodin na Rádiu IN. 

 

 

Moderátor: 

Jimmy Bo, Martín Cárpett