top of page

CAFÉ V LESE: MR. PINK & THE BAD THOUGHS


V pořadu Naked Man se 21. dubna objevili zástupci kapely Mr. Pink & The Bad Thougs.

Hlavním hostem byl Petr Výzek - bubeník několika současných projektů a zvukař převážně klubu Elpíčko na Palmovce. K němu se v druhé polovině našeho podcastu přidal také frontman kapely, který nás nalákal na koncert v Café v Lese


Petr kromě dechovky, kapely Fonkienz a kapely Distrikt působí také v právě zmiňovaném projektu Václava Dobeše aka pana Růžového, který nese název Mr. Pink & The Bad Thoughs.


S Jimmy Boem se bavili převážně o začátcích Petrovi muzikantské kariéry, kdy objížděl jako kluk s dechovkou celou Evropu a o tom, jak se pak postupně dostal do různých projektů, kde hrál nebo pořád hraje na bicí. Kromě projektu Mr. Pink jsme v pořadu mohli slyšet i další kapely jako právě Fonkienz a Distrikt.

Byla řeč i o klubu Elpíčko, kde Peťa zvučí a kde dávají šanci zejména menším neznámým kapelám. Klub je situovaný na Palmovce na jednom z rohů tramvajové křižovatky, hned u jednoho z výlezů metra. Prosluněná velká zahrádka a vnitřní hudební klub oplývají srdečnou atmosférou a klub se postupně stává jediným hipsterským místem této pražské čtvrti.Ke konci pořadu se objevil ve studiu i frontman kapely Mr. Pink & The Bad Thoughs Václav Dobeš a pozval nás na večerní koncert v Café v Lese, kde jejich kapela hrála jako předkapela.

Hlavní hvězdy večera byly Thee Lazy Eyes, které podpořila slavná kapela Kill The Dandies.

Celý večer se nesl ve stejném žánru zvláštní pomalé pochmurné melancholie, kterou si plný klub jistě užíval. Ozývaly se texty se smutnou pochmurnou tématikou barytonových někdy až basových zpěvů, které byly občas dokreslovány ženskými vokály v doprovodu tvrdších kytar trochu v kovbojském stylu.


My jsme samozřejmě na koncertě nemohli chybět a kdyby se nám nevybila baterka ve foťáku, máme pro Vás lepší video. Ta se však vybila a vy si teď můžete poslechnout aspoň krátkou ukázku ze zmiňovaného koncertu Mr. Pink & The Bad Thoughts v Café v Lese v našem videu pod článkem.
75 zobrazení
bottom of page