Dopolední Svačinka: Daniel Možnar se předvedl jako mistr improvizace

Dopolední Svačinka je Improvizační show, která prověřuje zejména herce, jak zvládnou odpovídat na různé záludné otázky Libora Schlenze, který ze známých i neznámých tváří dělá profesionály určité profese. Zda bude host rybář, kouzelník nebo profesionální čekač ve frontě, to neví 30 vteřin před rozhovorem ani náš moderátor.

V tomhle našem kouzelném pořadu, u kterého se všichni pobaví a zasmějí, se objevil i herec a tvůrce Daniel Možnar, který se na hodinku stal řezníkem.

Jeho inteligentní hra se slovy nám z obyčejného řezníka vytvořila žižkovského uzenáře, který je vegan. Vysvětlil nám, čím a jak plní klobásy a něco málo nám řekl i z jeho soukromého života. Pozor! Přeci jen jsme v improvizační hře. Nebylo to ze soukromého života Daniela, nýbrž z života veganského řezníka z Olšanské na Žižkově.

Třeba se však dočkáme a Daniel Možnar se objeví v nějakém našem rozhovoru s herci. To ale až příště.Pokud si Daniela nestihl v úterý v 9 ráno, tak nezoufej. Máme pro tebe audioarchív, kde najdeš všechny naše supr pořady.


17 zobrazení